Ponad 200 projektów dla największych światowych i polskich marek

MARKI INACZEJ.

Pracujemy dla firm, które szukają świeżego, niestandardowego podejścia do swoich marek, produktów i ich komunikacji.

Od 2005 r. zrealizowaliśmy ponad 200 projektów – wszystkie oparte na naszych narzędziach semiotycznych i analizach kultury.

Naszymi klientami są marki z obszarów FMCG, farmacji i zdrowia, finansów, usług oraz instytucje rządowe i pozarządowe.

Kooperujemy z agencjami strategicznymi i reklamowymi oferując im specjalistyczną wiedzę o dzisiejszej kulturze, aktualnych ideologiach, narracjach i znaczeniach.

Współpracujemy z semiotykami z całego świata tworząc teamy eksperckie na potrzeby projektów międzynarodowych.

SEMIOTIC SOLUTIONS – BRYTYJSKA LEGENDA

Brytyjska firma Semiotic Solutions powstała w latach 80. Choć dzisiaj już nie istnieje nadal jest wielką legendą. To oni wprowadzili na rynek popularny dziś koncept kodów rezydualnych, dominujących i emergentnych. W 2010 r. Paul Cobley brytyjski semiotyk wydał książkę w formie komiksu pod tytułem "Semiotics a graphic guide”. Paul opisuje rozwój semiotyki od czasów starożytnych do postmodernistycznej współczesności. Jeden z rozdziałów poświęcił firmie Semiotic Solutions UK i jej założycielce Virginii Valentine, prekursorce brytyjskiej semiotyki komercyjnej.

SEMIOTIC SOLUTIONS W POLSCE

W 2005 r. na podstawie licencji od brytyjskiej firmy utworzyliśmy polskie Semiotic Solutions wprowadzając tym samym semiotykę marketingową na rynek polski.

Od początku naszego istnienia zrealizowaliśmy ponad 200 projektów opartych na semiotyce i analizach kulturowych.

Copyrights 2018 Semiotic Solutions